Головна Новини Срібним призером Міжнародної олімпіади з біології став тернопільський геній Іван Блащак

Срібним призером Міжнародної олімпіади з біології став тернопільський геній Іван Блащак

361

vlcsnap-2015-08-07-15h56m56s110Тернопільський геній, багаторазовий переможець міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад Іван Блащак буде навчатися у Київському національному університеті ім. Т.Шевченка. Іван нещодавно став срібним призером Міжнародної олімпіади з біології. Ця олімпіада відбулася 12-19 липня у місті Орхус Королівства Данії. Змагалися за звання найкращих учні з шістдесяти трьох країн світу.

Іван Блащак став кращим у Міжнародній олімпіаді з біології серед учнів з 63-ох країн світу. Змагання відбувалися у Данії. Тернополянин став срібним призером тижневого зрізу знань. Завдання складалися з двох теоретичних і чотирьох практичних турів. Іван розповідає, що йому у змаганнях вдавалося найважче.

– Найважчим напевно був один із практичних турів, а саме практика з біохімії. Це була перша практична, яка в той день мені попалася і якось ще з хвилювання, так тяжко було. Там треба було вміти користуватися різними приладами, мікропипетками, це було так незвично спочатку, – розповідає переможець Міжнародної олімпіади з біології Іван Блащак.

Цього року хлопець закінчив Тернопільську гімназію iм. І.Фpaнкa. Високі досягнення у галузі біології для нього – звична справа. Іван – багаторазовий переможець міських, обласних та Всеукраїнських олімпіад. Під час навчання отримував навіть президентську стипендію за високі успіхи в освіті. Хлопець вже визначився де буде продовжувати навчання.

– Цього року я вибрав поступати в Київський національний університет ім. Т.Шевченка на біологію. Результати ЗНО в мене по 200 балів із біології, і 199,5 балів із хімії, ще я для себе здавав з математики і отримав 200 запасу і 199,5 за поглиблений, – каже Іван Блащак.

Іван дякує педагогам, які готували його до олімпіади. А в майбутньому хлопець планує займатися науковою діяльністю.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here