додому Новини Справжню військову зброю і одяг показали тернопільським школярам

Справжню військову зброю і одяг показали тернопільським школярам

743

Справжню військову зброю і одяг показали тернопільським школярам. Експонати раніше були використані у зоні АТО, втім, оскільки вони разового використання, то зараз є небезпечними, і натомість мають важливу просвітницьку дію для школярів.

Гранатомети, автомати, гільза від гармати, міни, каска та обстріляний бронежилет – це виставка в одній із тернопільських шкіл. Всі речі – не муляжі. Не так давно вони використовувались у зоні АТО. Проте зараз – цілком безпечні для людей, запевняють організатори.

– Бронежилет попав під роздачу. Він був травмований, На жаль, він вже більше не може бути використаний прямим призначенням, тому він знаходиться тут. Ці всі предмети були бойовими, Вони вистріляні були на Сході України в різний час в різних місцях. Оскільки ця зброя разова, вона не підлягає подальшому використанню, – розказує директор Інтерактивного Музею Бойових Побратимів Ігор Войцехівський.

Три роки тому з 18 до 21 лютого на Київському Майдані тривав завершальний етап Революції гідності. Після нього, 22 лютого, Верховна Рада України відсторонила від виконання обов’язків Президента України Віктора Януковича та призначила дострокові президентські вибори.

Наслідком таких змін в нашій країні став конфлікт з Росією. Чимало людей, що стояли на Майдані, пішли воювати в АТО. І зараз нам не страшно розповідати та показувати молодому поколінню військові боєприпаси чи амуніцію, навпаки – потрібно, переконаний директор Тернопільського інтерактивного музею Бойових побратимів Ігор Войцеховський.