Головна благоустрій Спостерігати за ремонтом доріг Тернопільщини можна буде онлайн

Спостерігати за ремонтом доріг Тернопільщини можна буде онлайн

520

vlcsnap-2014-08-15-17h39m02s31Грошей – мало, проте ями – латають. Служба автомобільних доріг скаржиться, що державне фінансування на виконання робіт, порівняно із минулим роком, менше. І хвалиться: зробили цьогоріч набагато більше. А аби всі охочі могли подивитись, як ж йде ремонт, спільно із автомайданом Тернополя запускають онлайн-проект.

Контролювати ремонт доріг Тернопільщини зможе будь-хто. Онлайн. Служба автомобільних доріг доріг області для цього вже закупила двадцять відеокамер.

– На карті доріг області буде відмічено ділянки ремонту, на які в режимі онлайн буде можливість зайти будь-якому відвідувачу сайту і побачити напряму як проводиться ремонт автомобільних доріг, – пояснює керівник Служби автомобільних доріг в Тернопільській області  Богдан Юлик.

А поки проект ще на стадії розробки, як ремонтують дороги Тернопілля контролюють автомайданівці. Та виявляють місця, де нога дорожника ще не ступала . Кажуть, кожен з них їздить на роботу, до батьків чи друзів. А ще – возять допомогу через всю країну на Схід, тому порівнюють.

– В нас набагато краще, скільки ми їздили, де-не-де видно, що є якась ямковість. Капітальної дороги, щоб вона була повністю відремонтована, ми не бачили, – каже заступник керівника “Автомайдан” Тернопіль Роман Саган.


На капітальний ремонт цього року із держбюджету грошей не дають. На поточні ремонти виділили сорок три мільйони гривень. Це на двадцять мільйонів менше, ніж минулого року. Проте, не зважаючи на це, роботи зроблено більше. Кипить вона й зараз

– Проводиться ямковий ремонт на всіх маршрутах, зараз ми активно проводим ремонт на районних автомобільних дорогах, тобто дороги, які з’єднують селища – це і Дубівці-Ігровиця, і дорога на село Острів, дороги Тернопільського, Теребовлянського та інших районів проводиться активно ямковий ремонт, – говорить Богдан Юлик.

Дорожники вже розпочали підготовку і до зими – вже заготовили дві тони піщаної суміші і вирішують, де взяти солі. Бо кримської тернопількі дороги цьогоріч навряд чи дочекаються…

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here