додому Новини Спортивний фестиваль “Рухаємо Тернопіль” зібрав близько тисячі учасників

Спортивний фестиваль “Рухаємо Тернопіль” зібрав близько тисячі учасників

649

vlcsnap-2016-05-30-16h15m50s457Спортивний фестиваль “Рухаємо Тернопіль”, який започаткували у Тернополі, зібрав близько тисячі учасників. Серед яких був і мер міста Сергій Надал. Тернополяни та гості міста мали можливість показати свою фізичну підготовку у різних видах спорту, а ще учасникам фестивалю продемонстрували і показові виступи.

29 травня у нашому місті вперше стартував спортивний фестиваль “Рухаємо Тернопіль”. Починалося все зі спільного забігу вулицями міста представників місцевої влади, спортсменів та всіх охочих тернополян. Довжина маршруту – 1900 метрів. Та це – не єдина розвага дійства. Основною локацією був парк Шевченка, де відбувалися різні майстер-класи, показові виступи та змагання.

– Нагороджуються найшвидші чоловік – жінка, юнак-дівчина, наймолодші і найстарші учасники. Також будуть нагороджуватися переможці та призери на спортивних локаціях. На турнірах зі стріт-болу, теніс-болу, воркболу і волейболу. Також дартс серед чоловіків і жінок, – пояснює директор Тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення Галина Федорович.

Під час забігу випав дощ, та спортсменів він не налякав. Розваги для учасників фестивалю “Рухаємо Тернопіль” проходили на воді і на суші. Особливу увагу привертали представники віндсерфінгового клубу, козаки зі школи бойового гопаку “Сварог” та фехтувальники з КДЮСШ №2. Мета фестивалю – популяризація здорового способу життя серед малих та дорослих, активне проведення дозвілля.