додому Новини “Спортивні канікули” для дітей: на Київській відбувся розважальний захід

“Спортивні канікули” для дітей: на Київській відбувся розважальний захід

580

“Спортивний спосіб життя – це дуже класно”. Так вважають представники тернопільського міського центру фізичного здоров’я населення, які щороку активно популяризують заходи з різних видів спорту для дітей у місті. Цього разу для маленьких тернополян на спортивному універсальному майданчику провели “Спортивні канікули”. Там побувала також і наша Тетяна Скиба. Вона і розповість більше.

На спортивному універсальному майданчику на вулиці Київська, 8 у Тернополі цього дня людно та гамірно. Адже маленькі тернополяни прийшли на спортивно-розважальний захід “Спортивні канікули”. Діти віком від 6 до 12 років брали участь у командних змаганнях різних форматів та вигравали призи.

Малеча ділиться: не вперше долучається до таких активних заходів. Кажуть, полюбляються різні види спорту, а у літню пору намагаються часто бувати на спортивному майданчику.

У Тернопільському міському центрі фізичного здоров’я населення щороку організовують для дітей літні та зимові спортивні канікули. Таким чином малечі стараються прищепити любов до фізичних активностей.

Анонси спортивних заходів, які організовують для дітей у Тернополі, шукайте у фейсбуці на сторінці міського центру фізичного здоров’я населення.