додому Новини Спортсмени зі Збаража завоювали 5 медалей на міжнародному турнірі з вільної боротьби

291
П’ять призових медалей вибороли юні спортсмени зі Збаража на міжнародному турнірі з вільної боротьби, який відбувся днями у Словаччині.

Про досягнення свої вихованців повідомив їхній тренер Петро Король.

“Кошіце /Словаччина /,завершився традиційний міжнародний турнір з вільної боротьби серед юнаків U-15, за участю збірних команд Болгарії,Угорщини, Словаччини та клубів Польщі,Болгарії, Словаччини, України/Збараж ФСК”Чемпіон”/. 1-ше місце -Низовий Іван-41 кг та Курсенко Дмитро-62 кг. 2-ге місце- Ткач Віталій-44 кг. 3-тє місце -Ходєєв Михайло-57 кг та Сич Олександр-100 кг. 5-те місце-Максимчук Іван-48 кг. Курсенко Дмитро -кращий борець турніру Дякуємо Збройним Силам України за можливість приймати участь у змаганнях”, – відзначив Петро Король.