![432351218_423937790148204_7924514727080572715_n](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2024/03/432351218_423937790148204_7924514727080572715_n-640x853.jpg)
Чемпіонат України з лижних гонок серед юнаків та дівчат відбувався з 2 по 9 березня на Львівщині. Тернопільщину на змаганнях гідно представили вихованці ДЮСШ “Олімп” Великоберезовицької громади.
Чемпіонами України у спринтерській естафеті серед молодших юнаків стали Любомир Чорний та Максим Ткачук. Третє місце серед середніх юнаків у спринтерській естафеті здобули Арсеній Чорний та Дмитро Жирук. Ще одну “бронзову” нагороду чемпіонату у спринтерській естафеті виборола Софія Іваніцка серед молодших дівчат.
Високими здобутками наші лижники відзначилися також у спринті, кваліфікації вільним стилем. Призерами стали молодші юнаки. “Срібло” чемпіонату України здобув Любомир Чорний. “Бронзу” виборов Максим Ткачук.
Також молодші юнаки серед найкращих у гонці вільним стилем. Срібну нагороду отримав Любомир Чорний. Максим Ткачук фінішував 4-тим. Лише 1,5 секунди розділили спортсмена від подіуму. Також Максим став 4-тим у спринті, кваліфікації та 5-тим у гонці вільним стилем. У
ТОП-6 найсильніших на чемпіонаті у спринті вільним стилем серед старших дівчат увійшла Софія Яськів, яка фінішувала на 6 місці. Окрім цього спортсменка тричі потрапляла у десятку найкращих.