додому Новини Спортсмени з ТНПУ перемогли на чемпіонаті світу з дзюдо

Спортсмени з ТНПУ перемогли на чемпіонаті світу з дзюдо

406

З 10 до 15 квітня у місті Туркестан (Казахстан) проходив чемпіонат світу з дзюдо серед спортсменів з порушеннями слуху.

Україна здобула перше місце у загальнокомандному заліку, завоювавши 17 медалей: 6 золотих, 4 срібних та 7 бронзових медалей.

В складі дефлімпійської збірної команди України успішно виступили студенти факультету фізичного виховання ТНПУ.

Серед жінок у ваговій категорії до 57 кг майстер спорту України міжнародного класу, третьокурсниця Софія Волянюк, виборола золоту медаль.

Софія Волянюк (у білому кімоно) здобуває чисту перемогу

Бронзові нагороди здобули: у ваговій категорії до 78 кг заслужений майстер спорту України Бала Марія та дебютантка міжнародних змагань, другокурсниця Галина Винниченко у ваговій категорії до 70 кг, тим самим виконавши норматив майстра спорту України.

У командній першості серед жінок відзначились студентки Софія Волянюк і Марія Бала, виборовши перше місце і золоті медалі!

Софія Волянюк і Марія Бала - чемпіонки світу в командній першості

Цей чемпіонат світу був важливим етапом відбору на Дефлімпійські ігри 2025 року.