додому Новини Спортсмени з Тернопільщини повернулися зі змагань з нагородами

Спортсмени з Тернопільщини повернулися зі змагань з нагородами

473
В Умані завершився чемпіонат України з веслування на байдарках і каное серед молоді до 23 років та юніорів. Збірна команда Тернопільської області повернулася зі змагань з новими здобутками. 
Іванна Дяченко виборола на цих змаганнях шість нагород з яких дві золоті та чотири срібні. Золото Іванні дісталося у змішаному екіпажі разом з киянином Даніілом Платашем у двомісній байдарці на 200 та 500 метровій дистанції. Два срібла в байдарці-одиночці та ще два срібла у байдарці-двійці разом з львівʼянкою Софією Поцюрко також на 200 та 500 метрівці.
Єлизавета Ліщина везе додому комплект нагорд, а саме: золото у складі байдарки-четвірки на 500 метровій дистанції серед юніорок. Срібло спортсменка виборола в одномісній байдарці на дистанціі 1000 метрів. Бронзова нагорода для Єлизавети дісталася у складі екіпажу байдарки-двійки на дистанції 500 метрів у парі з Євгенією Тонконог (м. Дніпро).
Ще дві бронзові нагороди виборола Дарʼя Довбня. У змішаному екіпажі на 500 метрівці разом з вінничанином Святославом Залюбівським Дарʼя фінішувала третьою. І ще одна бронза у складі екіпажу байдарки-четвірки на 200 метровій дистанціі.
Вітаємо наших спортсменів з такими результатами!