додому культура Спогади очевидців про УПА покажуть у Тернополі 8 листопада

Спогади очевидців про УПА покажуть у Тернополі 8 листопада

500

vlcsnap-2014-11-04-11h59m40s137Документальний фільм у двох частинах розповідає про історію Української повстанської армії крізь призму свідчень 34-х очевидців та безпосередніх учасників подій. Прем’єра відбудеться в суботу, 8 листопада, о 18:00 в кінотеатрі “Палац Кіно”. Вхід вільний. Перед показом можна буде зустрітися з авторами стрічки, а також збиратимуть гроші для cїм’ї загиблого на Сході бійця Айдару, пластуна Віктора Гурняка.

У “Хроніці Української Повстанської Армії 1942-1954” автори пропонують подивитися на український повстанський рух з перспективи «простих людей». Усні історії, свідчення 34-х очевидців та безпосередніх учасників подій відкривають нетрадиційний погляд на природу боротьби УПА, дають змогу відчути атмосферу та дух епохи, зануритися у вир бурхливих подій.

– Автори стрічки ставлять перед собою мету зробити вивчення історії цікавішим, не перевантажуючи глядача масою фактів, а також дають змогу доторкнутися до історії очима очевидців, учасників тих подій, – розповідає голова Тернопільського Пласту Наталя Гайдук.

Презентують фільм у суботу, 8 листопада, о 18:00  в Палаці кіно у Тернополі. Перед показом відбудеться зустріч з авторами стрічки, а також можна буде допомогти cїм’ї, загиблого на Сході бійця Айдару, пластуна, Віктора Гурняка.