додому Головні Спільнота «Францисканська молодь» організовує благодійну акцію до Дня Святого Миколая

Спільнота «Францисканська молодь» організовує благодійну акцію до Дня Святого Миколая

391
При церкві святого Петра у Тернополі уже понад десять років спільнота «Францисканська молодь» організовує благодійну акцію до Дня Святого Миколая. Нагадаю, що цього року свято ми відзначатимемо за новим церковним календарем – 6 грудня замість 19-го. Тому й підготовка до нього розпочалася раніше звичного періоду. Листи до святого Миколая волонтери отримують від дітей пільгових категорій. Яких подарунків очікують? Із помічникам Святого Миколая спілкувалась наша Христина Черешнюк.

Тернополянка Вікторія читає лист до Святого Миколая чотирирічного Давида із Херсонщини. Дівчина долучилась до акції, яку вже понад 10 років організовує спільнота “Францисканська молодь” .

Ірина Юркевич, організатор акції “Листи До Св. Миколая”, коментує: “Розпочинали ми з дуже маленької кількості листів, але зараз ми маємо близько двох тисяч листів”.

Листи до святого Миколая волонтери отримують від дітей із малозабезпечених, багатодітних, внутрішньо переселених сімей, дітей-сиріт, а також дітей з сімей, які потрапили у скрутні життєві обставини.

А просять діти у Миколая зазвичай навіть не іграшки, а щось справді необхідне, до прикладу, канцелярське приладдя до школи чи одяг та мандаринки. Та особливо розчулюють листи, у яких йдеться не про матеріальні подарунки, а про закінчення війни чи про здоров’я для себе та рідних.

Стати помічником святого Миколая може кожен. Для цього необхідно завітати до церкви святого Петра, що на вулиці Володимира Великого у Тернополі. Там на особливій ялинці – листи дітей зі списками очікуваних подарунків. А далі – ви здійснюєте чиюсь мрію. Нагадаємо, що цього року свято ми відзначатимемо за новим церковним календарем – 6 грудня замість 19-го.