додому духовність Спільна молитва за мир в Україні відбулась у Тернополі

Спільна молитва за мир в Україні відбулась у Тернополі

647

Спільна велелюдна молитва відбулась у Тернополі. У минулі вихідні містяни вийшли на головну площу міста, аби разом просити Бога про мир в Україні, а також перемогу над агресором. Подія об’єднала вірян усіх християнських конфесій.

Неділя, 2 квітня. Ополудні тернополяни вийшли на Театральний майдан міста, аби разом помолитися за перемогу над агресором і встановлення справедливого миру. Така спільна молитва відбулася в усіх містах України та країнах українського поселення за ініціативи Всеукраїнської ради церков та релігійних організацій.

Головний захід відбувся у Києві на Софійській площі. На головному майдані Тернополя зібрались віряни усіх християнських конфесій та небайдужих тернополян.

– Ми будемо молитися за мирних мешканців Донбасу і Криму, які страждають від війни та окупації, за біженців та вимушених переселенців, які полишили рідні оселі, рятуючи своє життя, – говорить Архієпископ Тернопільсько-Бучацький УПЦ КП Владика Нестор.

Молились і за звільнення полонених і в’язнів, які за вірність Україні позбавлені окупантами свободи. Також священослужителі закликали вірян понеділок, 3 квітня, провести у пості.

– Ми віримо, що Господь почує наші прохання та молитви, і наблизить час, коли чужинці, що прийшли з війною на нашу землю, полишать її. Українські землі Криму і Донбасу звільняться від окупації, єдність і мир в нашій країні відновляться, – каже Владика Нестор.