додому Головні Спільна Маївка заради української родини відбудеться на Площі Героїв Євромайдану у Тернополі

Спільна Маївка заради української родини відбудеться на Площі Героїв Євромайдану у Тернополі

1956

На площі Героїв Євромайдану відбудеться спільна Маївка. Тернополян запрошують на подію у наступну неділю, 6 травня. Про це повідомляють на сайті Тернопільсько-Зборівької архиєпархії УГКЦ.

“Дорогі в Христі брати і сестри! Розпочинається місяць травень, який у нашому церковному році особливо присвячений Пресвятій Богородиці. Її вшановуємо протягом цілого місяця щоденною Маївкою. У першу неділю місяця (6 травня, свято Св. Юрія Переможця) хочемо урочисто відновити посвяту усіх українських родин під Її особливий материнський Покров.

Цього дня усі парафії нашого міста відслужать спільну Маївку на площі Героїв Євромайдану. Хочемо запросити усі родини міста на спільну молитовну ходу. Ця хода буде присвячена захисту української родини. Цим актом Церква хоче підкреслити гідність та важливість української родини, яка є фундаментом суспільства та без якої Україна немає майбутнього. Хода пройде під гаслом: «Без української родини – немає України!”.

О 16.00 після Божественної Літургії (початок о 15.00) від Архикатедрального собору (вул. Сагайдачного) розпочнеться молитовна хода, яку очолить митрополит разом з духовенством усіх парафій міста. Біля пам’ятника Небесній Сотні відбудеться спільний травневий молебень до Пресвятої Богородиці. На завершення митрополит відновить посвяту Пресвятій Богородиці усіх українських родин. У церкві запрошують усі родини у цей день одягнути вишиванки на честь та прославу Пресвятої Богородиці.