Головна суспільство Спецпідрозділам, які захищають Східну Україну, матеріально допомогли меценати

Спецпідрозділам, які захищають Східну Україну, матеріально допомогли меценати

267

Спецпідрозділам, які захищають Східну Україну, матеріально допомогли меценати із Тернопільщини. Співпрацюючи зі Службою безпеки України в Тернопільській області доброчинці придбали усе необхідне, чого потребує місцева "Альфа", яка сьогодні несе службу у Східних регіонах країни. Водночас вони закликають і інших спроможних фінансово підтримати людей, що сьогодні ризикують своїм життям захищаючи цивільне населення.

Статки тернопільського спецпідрозділу СБУ "Альфа" поповнилися газовими балонами із горілками для приготування їжі в польових умовах, спальними мішками, рюкзаками, розвантажувальними жилетами для бойового спорядження, пристроями навігації та іншими необхідними речами. Перш ніж усе це купити – доброчинці порадилися із керівництвом спецпризначенців і повністю виконали почуте замовлення. Нині частина тернопільської Альфи несе службу на Сході України. Поки що з усіма поставленими завданнями (хоч якими саме – не розголошують) тернопільські альфівці справляються добре і без втрат. Самих же бійців "Альфи" розговорити для повноцінного інтерв'ю виявилося для журналістів не надто вдало.

– На скільки часу ви їдете, куди їдете, ви не знаєте?

– Це таємниця.

– У вас є сім'я?

– Звичайно.

– Як ставляться ваші рідні до вашої роботи небезпечної?

– З розумінням.

– Страх у вас, як у бійця, відсутній звичайно?

– Звичайно.

Суму, на яку було закуплено подароване спорядження, доброчинці не розголошують, кажучи, що це сьогодні несуттєво. Головне, запевняють, що такий спосіб підтиримки сьогоднішніх захисників України має бути продовженим і іншими людьми, які мають такі можливості.

– Допомогти заради того, щоб люди відчували, які стоять, які захищають нас, які захищають державу, які захищають Україну, що за них дбають, за них думають, і їм допомагають. Підприємці, народні депутати, я вірю, що завтра цей початок зрухається і до тижня часу проблем для нашої міліції, проблем для наших спецслужб, для самооборони зменшиться на багато порядків, – говорить народний депутат України Михайло Апостол.

– Я сподіваюся, що оцей подарунок, оце спорядження, допоможе нашій "Альфі" успішніше виконувати ті завдання, які стоять перед нею, і підтримую Михайла Володимировича в тому, що цією справою повинні займатися всі – і політики і підприємці і бізнесмени, всі справжні українські патріоти, яким небайдужа доля нашої держави, – каже начальник управління СБУ в Тернопільській області Іван Юлик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here