Головна благоустрій Спеціальні лопати для відгортання снігу виготовили тернопільські комунальники

Спеціальні лопати для відгортання снігу виготовили тернопільські комунальники

633

vlcsnap-2015-11-27-12h46m05s822Спеціальні лопати для відгортання снігу виготовили на приватному підприємстві « Східний масив» у  Тернополі. Оцінити роботу нової техніки працівники комунального підприємства зможуть тільки з появою першого снігу. Вони вважають, що  такими лопатами очищати дороги буде значно швидше та якісніше.

Готуючись до зими, комунальне підприємство « Східний масив» до пари своїх машин придбало ще один трактор Т-25 і виготовило для них снігоочисні лопати. Використали на них відбірний, товщий метал. Впевнені, такою технікою виконувати роботу вони будуть якісніше та швидше.

– Ми виготовили дві одиниці для наших тракторів. Виготовляли їх майже тиждень часу, пішло нам на виготовлення оцих двох нових лопат. Вартують в спеціалізованих магазинах від 600 до 800 доларів. А кошти ми самостійно, з власних коштів придбали метал і з нашими працівниками виготовили їх, – розказує директор ПП « Східний Масив» Михайло Дереворіз.

Наразі, таких лопат є тільки дві, та до кінця цього тижня планують зробити ще одну. Загалом, запевняє керівник, комунальне підприємство до зими готове. У їхньому підпорядкуванні трактори для відгортання снігу понад п’ятнадцять – двадцять сантиметрів, ескаватор – для значно більших опадів та ще один трактор, який спеціально облаштований для посипання піщано-соляною сумішшю.

– У 2013 році міський голова дав доручення всім підприємствам, які обслуговують житловий фонд придбати техніку. То ми позаминулого року придбали оцей ескаватор, він може служити як ескаватор і як важка техніка для очистки великого снігу. І цього року ми придбали трактор, Т-25 на який ми поставили обладнання для посипки піщано-соляних сумішей, – каже Михайло Дереворіз.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here