Головна Новини Соціальні картки дають можливість тернополянам економити на 12% на ліках

Соціальні картки дають можливість тернополянам економити на 12% на ліках

508

vlcsnap-2016-05-06-16h33m58s242У Тернополі для соціально незахищених категорій тернополян впровадили «Соціальні картки», які дають 12% знижку на придбання лікарських засобів у мережі аптек. Ліки можна купувати у будь-якій кількості та необхідну кількість разів у день.

– Картка виглядає ось так. Це є звичайного розміру картка. Вона не є пластикова, вона надрукована на звичайному цупкому папері і заламінована. На звороті є вказано, що це є 12% знижка, – розповідає представник соціальних аптек Володимир Проців.

“Картка тернополянина” дає 12 відсотків знижки на ліки для певних категорій населення.

– В першу чергу, це інваліди – інваліди дитинства, діти інваліди, інваліди війни і прирівняні до них особи, інваліди праці І та ІІ групи, а також багатодітні сім’ї, – каже начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

Таких карток вже виготовили 10 тисяч. У такому вигляді вони діятимуть до кінця цього року у 44-х аптеках. Їх список можна знайти на сайті міськради. Аби скористатись знижкою, аптекарю потрібно пред’явити посвідчення, яке підтвержує статус. Картку можна отримати в управлінні соцполітики на Лисенка, 8, а також у центрах надання адміністративних послуг. Поки що “Карткою тернополянина” можна користуватись лише в аптеках. У майбутньому, планують в міській раді міста, до проекту будуть долучатися інші торговельні мережі міста.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here