додому Новини Сотню проектів подали тернополяни на “Громадський бюджет”

Сотню проектів подали тернополяни на “Громадський бюджет”

908

Цього року тернополяни подали рекордну кількість проектів на “Громадський бюджет”- 100 проектів на загальну суму понад 68 мільйонів гривень. Тепер номінаційний комітет Громадського бюджету у Тернопільській міській раді оцінює подані пропозиції. Голосування за проекти для мешканців відкриють 22 жовтня.

– 58 малих і 42 великих проекти. Проблем із подачею проектів не було, як і проблем із підписами, і з доєднанням кошторисів. Тому практично всі 100 проектів на сьогоднішній день в нас перебувають на розгляді. Ми порозкидали всю інформацію всім управлінням, які готують експертні висновки. По процедурі зауважень ніяких не було, – розповіла керівник відділу зв’язків із громадськістю і ЗМІ Тернопільської міськради Мар’яна Зварич.

З 22 жовтня до 5 листопада триватиме голосування за ті проекти, які допущені до голосування, на сайті pb.rada.te.ua та у Центрі Надання Адміністративних Послуг.

Проголосувати тернополяни можуть лише один раз за великий проект та один раз – за малий. У підсумку голосування ті проекти, які набрали найбільшу кількість голосів, до вичерпання обсягу виділених коштів будуть реалізовані у 2019 році.