додому духовність Сотні тернополян приходить помолитися до Зарваницької Ікони Божої Матері

Сотні тернополян приходить помолитися до Зарваницької Ікони Божої Матері

337

Сотні тернополян приходить помолитися до Зарваницької Ікони Божої Матері. Святиню із Зарваниці, з благословення Митрополита Тернопільсько-Зборівського Кир Василія Семенюка привезли аби спільно молитися за мир і недопущення війни. До середи, 26 березня, Зарваницька Ікона перебуватиме в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького, далі до неї можна буде помолитися в храмі Різдва Святого Івана Хрестителя, що на вулиці Довженка та в інших греко-католицьких храмах Тернополя.

Зарваницьку чудотворну Ікону Божої Матері передають з храму до храму, люди чисельно приходять і моляться аби випросили в Богородиці миру та спокою в Україні, Божих ласк для своїх родин. До святині вже мали можливість приступити тернополяни в Архикатедрі, в церкві Матері Божої Зарваницької, в храмі св. Івана Богослова, Святого Духа, архистратига Михаїла, Всіх святих українського народу та в церкві св. апостола Петра. Наразі Зарваницька Ікона Божої Матері перебуває в храмі Матері Божої Неустанної Помочі, що на бульварі Данила Галицького в Тернополі.

– Вона йде від парохії до парохії. Мені доводилося разом бути в багатьох місцях і люди так щиро моляться, я пригадав підпілля, так у підпіллі люди молилися, людям небайдужа доля України. Але нажаль ще є байдужі люди. І як казали колись на майдані, що найбільший наш ворог – бути байдужим, – говорить Архиєпископ та Митрополит Тернопільсько-Зборівський Кир Василій Семенюк.

Зарваницька Ікона Божої Матері в храмі Матері Божої Неустанної Помочі перебуватиме до 17 години середи, 26 березня, далі до святині можна буде помолитися в храмах Різдва св. Івана Хрестителя на вулиці Довженка, Пресвятої Трійці на вулиці Чайковського, Успіння Пресвятої Богородиці на вулиці Князя Острозького, в храмі Святого Йосафата та в інших греко-католицьких церквах. Розпорядок, в якому храм і коли перебуватиме святиня, можна знайти на сайті Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії. 5 квітня, ввечері, ікону повернуть до Архикатедри, а 6 квітня відбудеться урочиста віднова посвяти всього українського народу під покров Матері Божої.