додому суспільство Сьогоднішнє запалювання новорічної ялинки – пробне

Сьогоднішнє запалювання новорічної ялинки – пробне

455

Сьогодні – запалення головної ялинки Тернополя, щоправда – тільки у тестовому режимі. Це потрібно, аби працівники "Тернопільміськсвітла" випробували, чи справно світять усі новорічні гірлянди на ялинці. Усю ж ілюмінацію Театрального майдану та головну зелену красуню міста  урочисто запалити планують 16 грудня. Наразі залишилось одягти у гірлянди дерева найближчих до ценру скверів та фасади навколишніх будинків.

Сьогодні випробовуватимуть гірлянди на головній новорічній ялинці міста. Як і в попередні роки ялинка – штучна, висотою більше 20 метрів. Прикраси на ній будуть ті самі, що й торік.

– Прикраси всі зберігаються в нас і ми їх кожен рік прикрашаємо ними. Більше додавати не будемо, бо і так достатньо. Їх тернополяни зробили, була така спонсорська допомога, нам фірми і мешканці давали, вони в нас зберігаються, вони не б'ються і тому довго зберігаються, – розказує виконроб КП "Тернопільміськсвітло" Анатолій Козачук.

Наступного тижня залишиться одягнути у гірлянди дерева найближчих до ценру Тернополя скверів та фасади навколишніх будинків.

– Дерева у скверику Пушкіна, в скверику Шевченка, на цьому будинку, будемо пробувати, ще от такі роботи лишились, – каже Анатолій Козачук.

Святковий концерт та урочисте запалення головної ялинки міста заплановане на наступну неділю – 16 грудня.