додому благоустрій Сьогодні в Тернополі вперше після зими пробно запустили фонтани

Сьогодні в Тернополі вперше після зими пробно запустили фонтани

539

Сьогодні в Тернополі  вперше після зими пробно запустили фонтани на бульварі Тараса Шевченка. В комунальному підприємстві "Тернопільводоканал" кажуть, пошкоджень в центральних водограїв немає. Насолодитися фонтанами у центрі Тернополя можна буде і в неділю, 21 квітня. А згідно з графіком, водограї почнуть працювати з 1 травня.

За міськими фонтанами в комунальному підприємстві "Тернопільводоканал" доглядають сумлінно. Щороку водоканалівці консервують їх на зиму, а навесні готують до роботи. Сьогодні вперше після зими випробували фонтани на бульварі Тараса Шевченка у Тернополі.

Степан Якимишин, головний енергетик КП "Тернопільводоканал": "Після зими нашим підприємством проведено монтаж фонтану на бульварі Шевченка, проведені підготовчі роботи, зараз ми якраз робимо пробне випробування для подальшої експлуатації фонтану. Після зими фонтан ввийшов в нормальному стані, пошкоджень фонтану не було".

Тернополяни кажуть, фонтани доповнюють особливе відчуття весни та є неабиякою прикрасою Тернополя.

Опитування:

" – Тернопіль файне місто, а ці фонтанчики надають йому такої краси, особливо, коли ввечері, коли включається ця підсвітка, музика – ну дуже дуже гарно, навіює на романтику, взагалі класно".
" – Тепер можна спокійно сказати, що в Тернопіль прийшла весна, все навколо зеленіє, краса, любов, весна в серці".
" – Шум води, на сонечку переливається, хочеться одразу доторкнутися до тієї водички".

Згідно з розпорядженням міськради, фонтани на бульварі Тараса Шевченка, якщо буде гарна погода, працюватимуть у неділю, 21 квітня з 8 до 21 погоди. Далі усі міські водограї тішитимуть тернополян, згідно з графіком, який розробляють в міськраді, з першого травня.