додому благоустрій Сьогодні в Тернополі ремонтували вулицю Дружби

Сьогодні в Тернополі ремонтували вулицю Дружби

380

Сьогодні в Тернополі ремонтували вулицю Дружби. Стелили верхній шар асфальту протяжністю майже 300 метрів. Відтак, змінили маршрути руху транспорту. Завтра, 19 липня, комунальники планують перекрити вулицю Винниченка, а в суботу, 20 липня, облаштовуватимуть тротуари на вулиці "За Рудкою".

Сьогодні через перекриту вулицю Дружби рух громадського транспорту змінили. Тролейбуси першого та п'ятого маршрутів курсували вулицями Мазепи, Бережанською, Тролейбусною, аналогічно і у зворотному напрямку. Перша, дванадцята, шістнадцята та дев'ятнадцята маршрутки перевозили тернополян вулицями Карпенка, Миру, Кривоноса та Мазепи.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "В понеділок по всіх даних ми повинні положити верхній шар вулиці "За рудкою", і після цього в нас залишаються ті вулиці, які не в тендері. Це вулиця Галицька, провулок Галицький та залишиться вулиця Миру. Будемо планувати роботу таким чином, що спочатку вулицю Галицьку, щоб був нормальний проїзд, коли будемо ремонтувати двоарковий міст біля шостого магазину".

Зробити поточний ремонт має допомогти область, каже Олег Вітик. Є рішення заступника голови Тернопільської облдержадміністрації про виділення більше 2 мільйонів гривень. За ці гроші мають ямково відремонтувати 9 тернопільських вулиць.

Олег Вітик, начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради: "Це на 9 вулиць, які ми включаємо в тих 2 мільйони 80  гривень, які нам обіцяють дати з обласного бюджету, це передусім вул.Промислова, Текстильна, Бродівська, Довженка, Об'їзна, Степана Будного, Старий парк".

У п'ятницю, 19 липня, у Тернополі комунальники планують перекрити вулицю Винниченка. Там також передбачений капітальний ремонт ділянки дорожнього покриття. В суботу, 20 липня облаштовуватимуть тротуари на вулиці "За Рудкою".