додому духовність Сьогодні в Тернополі перебував Блаженніший Любомир Гузар

Сьогодні в Тернополі перебував Блаженніший Любомир Гузар

505

Сьогодні в Тернополі перебував Блаженніший Любомир Гузар. Головна подія візиту – зустріч зі студентською молоддю міста. Захід, організувало Товариство українських студентів-католиків “Обнова” спільно з управлінням Тернопільсько-Зборівської архиєпархії УГКЦ. Блаженніший Любомир Гузар буде гостем програми "Межа правди". Аби поспілкуватися з Верховним архієпископом Любомиром знімальна група "ТV-4" побувала в Зарваниці. Ведуча "Межі правди" Юлія Винокур говоритиме з Блаженнішим про роль молоді у розбудові церкви, що в сучасному суспільстві означає жити по-християнськи, як краще будувати свої відносини з людьми, аби у світі було більше гармонії і злагоди.

Перш ніш поспілкуватися з молоддю у Тернополі, Блаженніший Любомир Гузар перебував у Зарваниці. В Марійському духовному центрі кажуть: Верховний архієпископ часто буває тут, бо є великим почитателем Пресвятої Богородиці, особливо Зарваницької Божої Матері, яка прославлена в  Чудотворній іконі. Перебуваючи у Зарваниці, Блаженніший Любомир Гузар спілкувався із студентами духовної семінарії. 

– Велике зацікавлення до молоді є особливим тому, що Блаженніший завжди звертав увагу, що молодь є майбутнє нашої церкви і майбутнє нашого українського народу, – каже адміністратор храму, де знаходиться Чудотворна ікона Зарваницької Матері Божої отець Володимир.

Саме в Зарваниці сьогодні ведуча програми "Межа правди" Юлія Винокур спілкувалася із Блаженнішим Любомиром Гузаром. Верховний архіпископ говорив про молодь, про людські цінності, що таке правда, віра, любов, мудрість.

– Діти сьогодні знають те, про що моє покоління, а вже не кажу, що попереднє покоління мріяло про це знати. Мають величезне знання, але бачите знання, то не є мудрість. І трудність є в тому, що молода людина не знає що з тим знанням зробити. Бо знання, то не є мудрість, знання, то є підстава, яку треба використовувати на користь себе, на користь других, – каже Кардинал,  Верховний Архієпископ УГКЦ Блаженніший Любомир Гузар.

Бог створив кожного з нас, бо безмежно любить, каже Блаженніший Любомир Гузар. У Євангелії від Луки йдеться: "Хочеш бути добрим? Спочатку прийми Божу любов і прийми Бога". Господь також дає людині багато дарів, талантів,  а найголовніше дає волю, дає можливість обирати.  А щастя для кожної людини, каже Верховний архієпископ, це, насамперед, стан душі.

– Людина є щасливою, коли вона в своєму серці має спокій, коли вона свідома, що вона є в руках небесного Отця, який є набагато ліпший для нас, ніж наші рідні батько і мати. Який хоче нам добра, щоб не було навколо нас, та свідомість, що Бог нас любить, він є нашим Отцем, що Він про нас дбає. Мені здається, що це є основний момент щастя, – пояснив Блаженніший Любомир Гузар.

Більше про роль молоді у розбудові церкви, про людські цінності, що в сучасному суспільстві означає жити по-християнськи – дивіться у програмі "Межа правди" на телеканалі "TV-4".