додому надзвичайне Сьогодні у центрі Тернополя згорів легковий автомобіль

Сьогодні у центрі Тернополя згорів легковий автомобіль

356

Сьогодні у центрі Тернополя згорів легковий автомобіль. Щастя ніхто із людей через це не постраждав, на відміну від автівки, яку вогонь знищив вщент. Причини самозаймання автомобіля з'ясовують.

Автомобіль самозайнявся близько 16 години, на перехресті вулиць Руської і Богдана Хмельницького в центрі Тернополя. Швидко спрацювали рятувальники, які загасили палаючий автомобіль, для цього тимчасово рух в бік Руської перекрили. Втім, автомобілю це вже не допомогло. Вогонь знищив усе, що було під капотом автівки, та її салон. Благо, обійшлося без вибуху, ані водій, ані оточуючі через самозаймання авта не постраждали.

Ігор, очевидець події: "Я не можу зрозуміти чому ніякий, жодний водій не зупинився, не взяв вогнегасник і не затушив відкритий капот. Вона, я бачив, ше вопше, тільки диміло легенько. Воно весь час тільки диміло, диміло, диміло та як сіно розпалюєш, димить, димить, вона от тут во стояла, чучуть ше вперед від'їхала, ну люди звичайно вже вийшли давно, і начала горіти. Пожарніки ну, швидко дуже приїхали, дуже, але то скоро воно горить. Не знаю чого жодний водій не зупинився і не почав тушити, ну, вогнегасником, я вопше не розумію".

Рятувальники та правоохоронці, які працювали на місці події, поки нічого не прокоментували.

Еменесник (не представився): "Я перепрошую, ми зараз проводимо розслідування, ніякої ще інформації, нічого немає".

Наслідки самозаймання автомобіля встановлюють. Близько 17 години згорене авто завантажли на евакуатор.