Головна суспільство Сьогодні у Тернополі згадували події кінця Другої світової

Сьогодні у Тернополі згадували події кінця Другої світової

392

Сьогодні у Тернополі події кінця Другої світової згадували. До Вічного вогню на Пагорбі Слави, що у Старому парку міста, прийшли представники різних громадських організацій та ветерани.

Відзначити 70-ліття звільнення Тернополя від німецько-фашистських військ опівдні до Пагорбу слави в Тернополі прийшло небагато людей. Серед них – ветерани Другої світової, яких із кожним роком все меншає, ветерани афганської війни, ветерани-миротворці, чорнобильці, представники спілки офіцерів України. Загиблих вшанували хвилиною мовчання та поклали квіти до Вічного вогню.

– Я вспоминаю своих земляков. Здесь два земляка, которые непосредственно принимали участие в освобождении города Тернополь. Кононов Николай, живет в Тернополе, я не знаю, жив он или нет, но он старше меня на один год, и еще один человек, я его фамилию просто забыл, но он освобождал, а жил или живет он в Збараже. Я не являлся участником освобождения Тернополя, хотя я проходил воинскую службу в 23 Тернопольской Берлинской зенитной дивизии, сам я зенитчик, – розповідає ветеран Великої Вітчизняної війни Василь Карцев.

У тих, хто прийшов ополудні у Старий парк Тернополя вшанувати 70-річчя від дня звільнення Тернополя від фашистів, червоних прапорів та георгіївських стрічок не було, відтак не було і спроб відбирати таку амуніцію. Водночас серед тих, хто поклав квіти до Вічного вогню, майже не було молоді, не було також представників духовенства і влади.

– Управління культури на сьогоднішній день, міська влада, повинні були залучити молодь, щоб вони були тут, побачили тих ветеранів, яких вже дуже мало залишилося і прийняти якусь активну участь в відзначенні. Нехай це не визволення, нехай це звільнення міста Тернополя, чи як було би воно визначено як це вигідно для влади, але це ганьба для влади, що вона сьогодні не прийняла участь у цьому заході, – вважає перший заступник Тернопільської обласної організації Української спілки ветеранів Афганістану Василь Когут.
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here