додому політика Сьогодні у Тернополі відбулась чергова сесія міської ради

Сьогодні у Тернополі відбулась чергова сесія міської ради

533

Мешканці будинку на вулиці Довженка, 8А, блок Б сьогодні прийшли до Тернопільської міської ради аби просити депутатів допомоги у підключенні їх будинку, у якому сто квартир, до електромережі. Під час засідання 29-ї сесії міської ради депутати це питання розглянули, а також внесли зміни до міського бюджету на 2013 рік, прийняли звернення до Верховної Ради України, Кабміну щодо відшкодування з Державного бюджету вартості наданих послуг  перевезення пільговиків.

Під стіни Тернопільської міськради ще до початку сесії прийшли мешканці будинку на вулиці Довженка, 8А, блок Б – інвестори фірми "Будівельник", яка належить ув'язненому Зеновію Щепановському. Наразі люди добудовують будинок за власні гроші і не можуть підключитися до електромережі. Допомоги прийшли просити у депутатів міської ради.

Галина Теличко, голова споживчого кооперативу “Олімпія Б”, мешканка будинку на вулиці Довженка, 8А, блок Б: "Вже будинок наш завершують і зараз в нас виникла така ситуація, що сусід нас не допускає до трансформаторної підстанції, яка побудована за кошти як їхніх, так і наших пайовиків. Підстанція зараз знаходиться на території будинку, тобто земельної ділянки Довженка 8А, блок А. Підключився наш сусід до іншої підстанції, а потреби в цьому немає, підстанція собі стоїть, а підключитися ми не можемо до неї. Хоча ми маємо всі умови на підключення до цієї підстанції".

Депутати проблему мешканців будинку на вулиці Довженка, 8А, блок Б розглянули.

Сергій Надал, міський голова Тернополя: "Я пропоную зараз дати протокольне доручення сесії, – доручити управлінню житлово-комунального господарства, організувати проведення робочої наради спільно з керівництвом "Тернопільобленерго", спільно з керівництвом будівельних компаній, які здійснюють своє будівництво поруч для того, щоб разом прийняти спільне рішення яким чином надати сприяння цим людям, вирішити їх питання підключення до електроенергії".

Далі голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії Іван Чорнозуб оголосив результати проміжних виборів по 27-у округу Тернополя, які відбулися 3 лютого. Переможцем став представник "Свободи" Михайло Сиротюк.

Іван Чорнозуб, голова Тернопільської міської територіальної виборчої комісії: "Тернопільська міська виборча комісія постановляє зареєструвати Сиротюка Михайла Мирославовича депутатом Тернопільської міської ради в одномандатному виборчому окрузі. Приймайте поповнення".

Депутати внесли зміни до бюджету на 2013 рік, затвердили також програму розвитку малого та середнього підприємництва в Тернополі на 2013-2014 роки. За результатами виконання попередньої програми в місті з'явилося більше 450 малих підприємств, а кількість працюючих на малих підприємствах зросла на дві тисячі людей.

Тетяна Корчак, начальник управління економіки, промисловості та праці Тернопільської міськради: "За результатами виконання програми в 2013-2014 році ми очікуємо збільшення малих підприємств на 650 одиниць, збільшення кількості зайнятих на 16 тисяч осіб, кількості суб'єктів фізичних осіб підприємців до 22 тисяч осіб і надходження до всіх рівнів бюджетів до 229,6 мільйонів гривень".

Проголосували депутати і за створення  Центру надання адміністративних послуг в Тернополі, а також затвердили історико-архітектурний опорний план міста, розглянули й ряд земельних та господарських питань.