додому Новини Сьогодні поховали Олександра Капіноса

Сьогодні поховали Олександра Капіноса

746

Дорогий син, люблячий брат, вірний друг, щирий і відважний побратим,  доброзичливий і привітний, завжди готовий прийти на допомогу, справжній патріот і українець – такими словами сьогодні згадували Олександра Капіноса. Ще з перших днів протестів Олександр вислювлював свою громадянську позицію в Києві. Він входив у "Волинську  сотню" майдану.  Як розповідають друзі Сашка, 18 лютого ввечері його поранило осколком гранати. Олександра ще живого доправили у лікарню, але врятувати його не вдалося.

((СХ 00:32
Комментарий: 25,55 – 26,20   26,54 – 27,01
Синхронируемый:
Должность:
Титр:

Ми весь день і були вже такі стомлені, що вже нічого не хотіли. Вийшли з двору і ще так Сашко каже: "То що будемо йти додому? Та давайте ще повоюємо. Там побратими стоять". Тільки одного слова хватило, щоб наші сили активізувалися і ми знову пішли туди.

Я не знаю, як це сталося. Ми не бачили, бо розділилися, там був такий хаос
))

((СХ 00:30
Комментарий: 21,34 – 21,51   22,59 – 23,12
Синхронируемый:
Должность:
Титр:

Я дзвонив до нього, набираю і чую: "Абонент розмовляє". В мене душа обрадувалася, бо зрозумів, що він живий. Тоді ще раз дзвоню, бо хотів просто почути його голос і підняла тубку жінка-медик і сказала, що Сашко в лікарні.

Я не пам'ятаю, хто мені подзвонив і сказав, що Сашка немає. Останнє, що я пам'ятаю, це мене хлопці заламали за руки, відвели… Мені просто перемкнуло, я вже був готовий знову йти в бій.
))

Псевдо, яке мав Олександр Капінос –  кремінь. Це за незламний дух. Його називають дуже світлою і завжди усміхненою людиною. Водночас Сашко був мудрим і сміливим, справжнім лицарем.

((СХ 00:25
Комментарий: 8,35 – 9,00
Синхронируемый:
Должность:
Титр:

Я мала честь товаришувати з такою людиною. Це людина з великої літери. Це людина, яка під пулями, але у цей же час має силу підбадьорювати тих, хто просто до нього дзвонить і питає: "Як ти, Саша?" А він каже: "Все буде добре. Тримайтеся".
))

Побратими із сотні на майдані, почувши звістку про його смерть, плакали. За ті дні із сотні померло п'ятеро людей.

((СХ 00:23
Комментарий: 27,18 – 27,24  27,38 – 27,55
Синхронируемый:
Должность:
Титр:

Від сотенника друга Пегаса і від Звіробоя та всіх побратимів

каже передай, що ми його просто любимо. Ми коли дізналися подзвонила Оленка, то ми всі плакали. Це 9,30 було на майдані ми стояли біля стелли і всі плакали просто.
))

Своєї сім'ї в Олександра не було, але він мріяв її створити з такою ж, як і він, революціонеркою. І така дівчина знайшлась, але доля розпорядилася по-іншому.

((СХ 00:21
Комментарий: 29,50 – 30,11
Синхронируемый:
Должность:
Титр:

Дуже гарна пара вони були. Я кажу до нього: "Сашко, ти завжди хотів знайти революціонерку і, напевно, вже зустрів свою долю. Він посміхнувся такою своєю щирою посмішкою". Так тільки він міг посміхатися.
))

Попрощатися з Олександром у село ДУнаїв Кременецького району приїхало кілька сотень людей. Сашко – герой і проводжали його сьогоні, як героя, бо поклав він своє життя на вівтар за Україну.

((СХ 00:20
Комментарий: 4,16 – 4,36
Синхронируемый: несуть труну
Должность:
Титр:

))

Олександр казав: українці мають бути здоровою нацією. Він заснував у своєму селі ДУнаїв спортивний гурток. Олександр був переконаний: Україна стане вільною тоді, коли буде нове покоління сильних, мужніх людей, які не пиячать, культурних і розвинених, які щиро люблять свою країну. Таким був і сам Олександр. 10 березня йому мало бути 30 років.

((СХ 00:26
Комментарий: 34,46 – 35,12
Синхронируемый: Роман НАВРОЦЬКИЙ
Должность:
Титр: член Штабу національного спротиву в Тернополі

Вони його вбили. Вбили його тіло, але вони не зламали його духу. Він сильний і буде разом з нами. В нашій пам'яті. Сашко був тією людиною, яка вміла запалювати. Був тією людиною, яка вела за собою інших людей.
))

((СХ 00:24
Комментарий: 38,14 – 38,27   38,58 – 39,09
Синхронируемый: Марія ЧАШКА
Должность:
Титр: член Штабу національного спротиву в Тернополі

Коли йде війна, то завжди помирають тільки найкращі. Найкращі завжди перші. І Сашко був першим з найкращих.

Ті ідеали, за які боровся Сашко, за які ми боремось усі мусять бути здобуті.
))

((СХ 00:32
Комментарий: 4,22 – 42,54
Синхронируемый: Сашко ПОЛОЖИНСЬКИЙ
Должность:
Титр: співак, особисто знав загиблого

Я впевнений, що хлопці, які зараз гинуть, гинуть не марно. Можна говорити про те, що цих смертей можна було уникнути. Можна було так повести справи, щоби цих смертей було менше. Але від нас з вами залежить те, чи стануть ці смерті марними, чи все ж таки ці хлопці і дівчата гинуть не даремно.
))