додому духовність Сьогодні освятили та встановили куполи на каплиці, що знаходиться на території Тернопільської...

Сьогодні освятили та встановили куполи на каплиці, що знаходиться на території Тернопільської центральної районної лікарні

578

Духовні і тілесні ліки. Сьогодні освятили та встановили куполи на каплиці, що знаходиться на території Тернопільської центральної районної лікарні. Там на свята відправлятимуть літургії, приходити та молитися в каплицю, зможуть люди різних конфесій.

Ігор Вардинець, головний лікар Тернопільської центральної районної лікарні: "Це козацька православна церква на честь Святого Пантелеймона цілителя, Святого цілителя Агапіта, Луки Ясінецького і Миколи Чарнецького. Це ті цілителі української землі, які допомогали людям покращувати здоров'я".

Каплицю на території Тернопільської центральної районної лікарні будують впродовж року. Сьогодні освятили і встановили куполи. Святиня буде міжконфесійна, каже головний лікар Ігор Вардинець, приходити і молитись сюди зможуть люди різних конфесій.

Ігор Вардинець, головний лікар Тернопільської центральної районної лікарні: "Тут є священики всіх церков від всіх наших конфесій. Тому що люди тут різні в нас лікуються. Ми починаємо цей процес об'єднання церков з себе, з нашої козацької традиції".

Отець Анатолій Зінкевич, настоятель Свято-Троїцького духовного центру імені Д.Галицького: "Кожна людина, яка буде проходити попри храм, тут, навіть, коли не буде йти сюди на лікування, буде обов'язково згадувати, що вона не вічна, а не вічна – значить буде просити в Бога прощення гріхів, а буде каятися, то Господь продовжить її дні. От на що ми сьогодні покладаємося і в такий день Святого Миколая робимо ще одне добре діло, добру справу".

В каплиці на території Тернопільської центральної районної лікарні відправлятимуть літургії на свята та вихідні. Також там є підземна церква, яка буде відкрита цілодобово для усіх, хто перебуває в лікарні.