додому суспільство Сьогодні охрестили дівчинку – донечку учасників проекту “Карітасу”, який допомагає проблемній молоді

Сьогодні охрестили дівчинку – донечку учасників проекту “Карітасу”, який допомагає проблемній молоді

497

Приємна подія у благодійному фонді "Карітас" – сьогодні у каплиці Святого Вінкентія охрестили дівчинку – донечку учасників проекту, який допомагає проблемній молоді. Підлітки, які перебувають у важких життєвих умовах, а це діти-сироти, діти з проблемних сімей, ставши учасниками проекту, обирають правильний шлях, розповідають у "Карітасі". Прикладом цього є сьогоднішня подія.

З 2004 року у благодійному фонді "Карітас" активно допомагають дітям вулиці. Три роки тому тут запрацював окремий проект "Мобільна робота з молоддю". Спочатку учасниками проекту були діти вулиці. З роками вони дорослішають, розповідає керівник проекту, створюють сім'ї та стають повноцінними родинами.
 
– Сьогоднішня подія така хороша, що в нас створилась сім'я, і в них народась донечка Діана-Веронічка, така сім'я і не перша, в нас є ще одна сім'я, якою ми опікувались і опікуємось далі, – розповіла керівник проекту "Мобільна робота з молоддю" Наталія Коцюба.
 
Молоде подружжя жило у державному притулку "Родина". Нещодавно термін проживання їх у цьому закладі закінчився. З допомогою меценатів та благодійного фонду "Карітас" сьогодні молоді люди вже з поповненням, новонародженою донечкою, винаймають житло. Молодий батько намагається забезпечити сім'ю і нещодавно процевлаштувався.
 
– З народженням дитини вони намагаються стати повноцінною і християнською родиною, – каже Наталія Коцюба.
 
Сьогодні у проекті "Мобільна робота з молоддю" – 23 безпритульних підлітків.
 
TV-4