додому суспільство Сьогодні єдиний напрямок без доїзду рейсових автобусів – дорога на Почаїв

Сьогодні єдиний напрямок без доїзду рейсових автобусів – дорога на Почаїв

349

Не їздили у минулі вихідні і рейсові автобуси, більшість рейсів ще в п'ятницю пообіді скасували через негоду та ускладнений проїзд. В неділю, 24 березня, деякі водії, ризикуючи, виїжджали на маршрути. До пункту призначення добирались складно з запізненнями та недотримуючись графіку. Сьогодні єдиний напрямком куди немає доїзду автобусів – дорога на Почаїв, розповідають на Тернопільському автовокзалі.

22-23 березня скасували усі рейси приміських та міжміських сполучень. Їздити було неможливо.

Володимир, водій автобуса "Сатанів -Тернопіль": "Субота, неділя не можливо було їхати, а вже сьогодні з Божою волею можливо проїхати, я наприклад з Сатанова, – і Вікно і Красне, то щоб люди не хвилювались, розчистили".

Непереливки було і пасажирам. Деякі автобуси затрягали в снігових заметах, а людей доводилось в інший транспорт.

Опитування:

"Садив дитину до Язловець, то автобус пересадив, бо туда дорогу перекурило. Але машини ще їхали".

До деяких сіл і нині автобуси не можуть доїхати. Пан Володимир зі Зборівщини розповідає, до центральних доріг люди добираються кіньми.
 
Володимир, мешканець с.Оліїв Зборівського району:
"По центральних дорогах є, але от такі села по боках немає дороги, так що люди від цивілізації відрізані. Саньми їдуть, конями їдуть до центральної дороги а вже від траси їдуть хто куда".

За ці вихідні 386 рейсів були зірвані, автобуси не могли доїхати до місця призначення і просто з'їжджали з маршрутів.

Марія Чернявська, диспетчер Тернопільсьокго автовокзалу: "Дуже багато було зривів, дуже багато – 386 зривів, майже автобуси не ходили. За цілу добу десь можливо 40 виїздів було автобусів на трасу. Застрягали, що транспорт розчищає, то далі замітало. В неділю вже було менше зривів, якщо в суботу 386, то в неділю – 255 зривів".

Нині практично усі автобуси виїхали на маршрути. Єдиний напрямок куди немає під'їзду – дорога на Почаїв. Там досі переметений шлях.

Марія Чернявська, диспетчер Тернопільсьокго автовокзалу: "Сьогодні в сторону Почаєва нічого не їде, бо зовсім не розчищено, ні з Почаєва, ні в Почаїв не можна доїхати, також в сторону Чорткова але через Боданів також нічого не прочищено. А так то всі майже, може трішки не так розчищено, але проїжджають".