Головна Новини Сьогодні з кранів тернополян тече освячена вода

Сьогодні з кранів тернополян тече освячена вода

330

Свячена вода – у кожну домівку. Обряд її освячення вже багато років поспіль проводять на станціях “Тернопільводоканалу”. Таким чином цілющу йорданську воду набрати зможуть тернополяни, які з різних причин не змогли відвідати богослужіння.

Освячена вода від ранку надходить у домівки тернополян. Обряд її освячення провели вранці священики різних конфесій.

– Ми намагаємось десь в унісон з тими богослужіннями, які відбуваються в церквах, посвятити воду, яка йде в централізовану систему міста і потрапляє в домівки до наших споживачів, – розповідає директор КП “Тернопільводоканал” Володимир Кузьма.

Священослужителі освятили воду, яка потрапляє в місто з водопровідних насосних станцій “Тернопільводоканалу”.

– Зараз ми здійснили обряд освячення води на станції третього підйому – це насосна станція, яка подає воду з Верхньоівачівського водозабору, і звідси вода потрапляє на більшість районів міста – це мікрорайони Сонячний, Східний, Дружба, мікрорайон вулиці Микулинецької і ряд інших суміжних районів, – говорить Володимир Кузьма.


Освятили воду і на Тернопільському водозаборі, звідки подається вода у центральну частину міста, мікрорайон Новий Світ і ряд суміжних районів.

– Вже традиційно багато років підряд в цей день вранці освячуємо воду в Тернопільському водозаборі для того, щоб в кранах наших тернополян в кожній домівці також текла освячена вода. Для того, щоб вона змивала все негативне, несла добро, здоров’я, благополуччя. Для того, щоб люди, які немічні, і не мають можливості піти до церкви, мали можливість отримати свячену воду в себе безпосередньо в крані, – каже міський голова Тернополя Сергій Надал.

Обряд освячення води для Тернопільського водоканалу – вже багаторічна традиція. Її підтримують і інші міста України.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here