додому Новини Сьогодні відбулася прем’єра кліпу на пісню “Колишня” відомого гурту “Бумбокс”

Сьогодні відбулася прем’єра кліпу на пісню “Колишня” відомого гурту “Бумбокс”

599

Сьогодні відбулася прем’єра кліпу на пісню “Колишня” відомого гурту “Бумбокс”. За словами Андрія Хливнюка, пісня “Колишня”- це не тільки розмова о третій годині ночі з тишею з того боку телефонної трубки. Це ще і риторика на тему жіночої краси в тому вигляді, в якому її сприймає сучасна культура. З новиною про прем’єру кліпу та у рамках туру “Люди” “Бумбокс” завітав до Тернополя, поділився своїми планами, а також розповів про те, як відновлюється після довготривалих турів.

З третьою частиною туру «Люди» популярний український гурт «Бумбокс» завітав до Тернополя. Лідер гурту Андрій Хливнюк зізнається, що в Тернополі давно не бував і дуже радіє зустрічі. Навесні минулого року відбувся реліз міні-альбому «Люди», після якого розпочався тур. Він розділився на три частини, остання з яких добігає кінця вже цієї весни.

– Ось ще декілька концертів залишилося зіграти, і тур переходить уже в європейську частину, в кінці року буде Північно-Американська частина цього туру, яка відбудеться в США та Канаді. А також плануються концерти в Німеччині, Австрії та Чехії і декілька концертів в Польщі, – розповідає  лідер гурту “Бумбокс” Андрій Хливнюк.

Цього року «Бумбокс» також презентуватиме і новий альбом «Голий король». До нього увійде невелика кількість пісень, проте платівка займатиме приблизно 45 хвилин. Щодо вибору списку пісень на концерті, то залежить він від настроїв та бажання команди, а також від самих слухачів.

– Та це мікси з різних платівок, які мені захочеться грати сьогодні, буває там хочеться заграти якийсь кавер, або зал, в якому всі глядачі сидять, відповідно хочеться заграти більш спокійний концерт, в клубах більше драйву. Вибір списку пісень залежить від настрою, від того які були репетиції, що грали, які висновки зробили, – каже Андрій Хливнюк.

Нещодавно склад команди поповнився, і тепер на сцені не п’ятеро, а шестеро музикантів. Як жартуючи розказує Андрій, має ж хоча б одна людина в гурті бути з музичною освітою. Після важких концертів і виснажливих турів має свій особистий “рецепт” відновлення.

– Спорт, цікаві серіали, кіно, література, все, що можна взяти з собою в потяг або літак. Я вже 12 років живу таким життям. І це невід’ємна частина мого життя.

Під час виступу на сцені, гурт зумів запалити кожного, хто знаходився в залі. Публіка шаленіла та разом з гуртом підспівувала улюблені пісні. Концерт тривав майже дві години, а на закінчення гурт разом з усім залом заспівав пісню “Люди ми тільки тоді, як дуже сильно любимо”.