Головна духовність Сьогодні відбудеться найменування нового єпископа отця Теодора Мартинюка

Сьогодні відбудеться найменування нового єпископа отця Теодора Мартинюка

472

vlcsnap-2015-05-19-18h10m42s255Сьогодні православні та греко-католики відзначають велике свято Вознесіння Господнє. Вознесіння святкують на сороковий день після Світлого Воскресіння Христового і завжди воно припадає на четвер. Для Тернопільсько-Зборівської Архиєпархії УГКЦ 21 травня – визначний день, в Зарваниці завтра відбудеться хіротонія єпископа-помічника отця Теодора Мартинюка.

– Цього року Вознесіння буде особливе для Зарваниці, бо саме 21 числа розпочнеться торжество з нагоди хіротонії нового єпископа в нашій, який тут нам буде допомагати. Це є неординарна подія в історії єпархії, в історії церкви, – розповів сотрудник Марійського духовного центру Зарваниця отець Микола Медюх.

На свято Вознесіння в Зарваниці під час Великої Вечірньої служби відбудеться номінація – наречення нового єпископа-помічника отця Теодора Мартинюка. Розпочнеться Літургія о 18-й.

А в п’ятницю, 22 травня, в день Перенесення чесних мощей святителя Миколая, відбудеться архиєрейська хіротонія -рукоположення високопреподобного отця Теодора Мартинюка. Головним святителем буде Блаженніший Святослав, Отець і Глава УГКЦ, а співсвятителями – владика Василь Семенюк, Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський, і Єпископ-помічник Львівської архиєпархії владика Венедикт Алексійчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here