Головна Головні Сьогодні у християн одне з найбільших празників у році – Великдень

Сьогодні у християн одне з найбільших празників у році – Великдень

409

Христос Воскрес! У християн одне з найбільших празників у році – Великдень.Святкувати Пасху серед війни – це вміти вже сьогодні бачити у воскреслому Христові перемогу України, йдеться у Великодньому посланні Глави УГКЦ Патріарха Святослава Шевчука.

Радість Христового воскресіння повинна наповняти серце кожного християнина. Христос воскрес, аби показати шлях, яким піде людина обдарована Божою ласкою. Це свято світле, тому кожен має іти дорогою святості, щоб отримати нагороду у небі, кажуть священики.

– Ми можемо цей день по різному пережити, можемо закритися в домі, можемо піти до церкви і нічого звідти не принести, а можемо настільки глибоко пустити Христа в своє серце, що наша душа сама буде співати Христос Воскрес. Бо погодьтеся, в наш час ми інколи втомлюємося навіть одне з одним вітатися. Але в цей день я думаю кожен з нас повинен хотіти сказати Христос воскрес! Воскресне Україна! – говорить сотрудник Марійського духовного центру Зарваниця отець Микола Медюх.

Святкувати Пасху серед війни – це вміти вже сьогодні бачити у воскреслому Христові нашу перемогу. Вона повинна передусім відбутися в наших душах і наповнити собою серце кожного, хто дійсно вірить, що Христос воістину воскрес! – Йдеться у Великодньому посланні Патріарха УГКЦ Святослава Шевчука. Духовенство просить не сумувати батьків, дружин та дітей, які втратили своїх близьких у боротьбі за справжню незалежність України, бо загиблі і вбиті отримають блаженне життя з Воскреслим Господом.

– Ми повинні бути щасливі з того, що ці люди, віддали своє життя за щось вище. Каже апостол Іван – немає вищої любові, аніж та, коли хто своє життя віддав за друзів своїх.» Я хочу сказати і втішити тих родичів: не сумуйте, бо настане той час, коли ми зустрінемося в Небесному царстві, де не буде ні смутку, ні печалі, бо каже Христос, що Він підготував вірним Йому те, що око не бачило і вухо не чуло, – каже отець Микола.

Отець Микола бажає усім на Воскресіння, бути з Ісусом переможцями над стражданнями, гріхом, злом. Достойно святкувати бо Ісус зробив усе для людей, їх спасіння та щастя.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here