Головна ctrichka Сьогодні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

Сьогодні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання

Майбутні абітурієнти, на старт! Сьогодні стартувала реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання. Подати заявку можна на сайті українського центру оцінювання якості освіти. Триватиме вона до 17 березня.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання розпочалась сьогодні о десятій ранку на сайті українського центру оцінювання якості освіти. Подати заявку можуть як школярі, які цього року закінчують школу, так і випускники минулих років, випускники профтехучилищ та вищих навчальних закладів 1-2 рівнів акредитації, а також ті, хто закінчує навчання за кордоном.

При внесенні реєстраційних даних, учням загальноосвітніх шкіл потрібно буде вказати також перелік предметів, які вони здаватимуть як державну підсумкову атестацію. Заповнивши усі необхідні поля, необхідно роздрукувати інформаційну картку та передати пакет документів для педагогічного працівника в школі, який відповідає за реєстрацію. Він надішле їх у регіональний центр оцінювання якості освіти. Якщо документи подані правильно, зареєстрованим на адресу навчального закладу надішлють сертифікати, які свідчитимуть про остаточну реєстрацію учасника тестування.

На цьогорічному ЗНО обов’язково складатимуть українську мову та історію України або ж математику. Третій та, за бажанням, четвертий предмети треба вибрати самостійно, керуючись тим, куди та на яку спеціальність вступатимете.

– В цьому році ВУЗИ приймають сертифікати за правилами, визначеними МОН в тому числі, а саме. Перший предмет – сертифікат з укрмови і літератури, другий – на вибір ВНЗ або історія, або математика, або біологія. І третій предмет – з переліку тих, які є, але, все таки, цей предемет наближений до спеціалізації профілю, напряму підготовки того чи іншого навчального закладу, – пояснює відповідальний за ЗНО в Тернопільській області Юрій Шайнюк.

Реєстрація на зовнішнє незалежне оцінювання триватиме до 17 березня. Далі ще до кінця місяця можна буде вносити зміни до реєстраційних даних. Щодо пробного тестування, участь у ньому проплатило вже майже 90% зареєстрованих, а це понад три із половиною тисячі людей.

– Переважна більшість учасників пробного тестування реєструвалися на 2 навчальні предмети: на українську мову і літературу ну і 2 предмет за вибором, але найбільш популярними є під час реєстрації історія України, математика, біологія і англійська мова. В середині березня кожен зареєстрований учасник зможе отримати запрошення на пробне тестування з вказанням пункту пробного тестування, – каже Юрій Шайнюк.

Пункти тестування для зручності учасників ЗНО створять у кожному районному центрі і містах обласного значення Тернопільщини.

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here