Головна Новини Сьогодні – останній день реєстрації для участі у додатковій сесії ЗНО

Сьогодні – останній день реєстрації для участі у додатковій сесії ЗНО

550

vlcsnap-2016-05-20-17h00m59s355Сьогодні – останній день реєстрації для участі у додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання. Участь у ній ще кілька наступних годин можуть взяти особи, які не мали можливості зареєструватись в основний період. А це – учасники АТО та люди, які живуть на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень.

Для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання учасники могли зареєструватися з 19 березня до 20 травня 2016 року. Учасниками додаткової сесії є мешканці окупованих територій Донбасу, Криму, а також учасники АТО. Такі особи разом з реєстраційними документами мають також подати заяву щодо надання можливості пройти ЗНО під час додаткової сесії та відповідний підтверджувальний документ.

Для учасника антитерористичної операції підтверджувальним документом є копія посвідчення учасника бойових дій або довідки про безпосередню участь особи в антитерористичній операції, забезпеченні її проведення і захисті незалежності, суверенітету та територіальної цілісності України.


Для особи, яка проживає на тимчасово окупованій території або в населених пунктах, де органи державної влади тимчасово не здійснюють своїх повноважень, – це копія сторінки паспорта громадянина України, де вказано відомості про реєстрацію місця проживання. Якщо особа не має паспорта, підтверджувальним документом є копія відповідної сторінки паспорта громадянина України одного з батьків.
Рекомендації щодо процедури реєстрації розміщено на сайті Українського центру оцінювання якості освіти в розділі «Для жителів Донбасу, Криму, учасників АТО».

Перший іспит додаткової сесії – українська мова та література. Він відбудеться 14 червня. Тестування з математики пройде 16 червня, з історії України 21 червня.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here