Головна духовність Сьогодні на прощу до Зарваниці вирушило близько 150 паломників з Хмельницького

Сьогодні на прощу до Зарваниці вирушило близько 150 паломників з Хмельницького

487

vlcsnap-2015-07-14-20h30m08s0Сьогодні до Марійського духовного центру Зарваниця, де 18-19 липня відбудеться Всеукраїнська проща, вирушило близько 150 паломників з Хмельницького. Люди подолають 170 кілометрів, а прибудуть до Зарваниці в п’ятницю, 17 липня, в другій половині дня. У кожному селі паломників радо вітають мешканці. Люди в дорозі моляться, просячи у Матері Божої Зарваницької миру для України.

Цьогорічна проща в Зарваниці приурочена святкуванню 150-річчя з дня народження митрополита Андрея Шептицького та молитві за мир в Україні. Глава УГКЦ очолить Панахиду за героїв Небесної Сотні, всіх воїнів та невинно вбитих, які віддали своє життя за Україну. Молитва відбудеться після чисельного походу зі свічками на площі перед Собором Матері Божої Зарваницької, де встановлено відповідний меморіал.

– Прошу кожного в цьому році пожертвувати свою пішу прощу до Зарваниці за настання миру в Україні. Нехай нас не лякають невигоди, що можуть спіткати під час цієї прощі. Пам’ятаймо, що багато українських воїнів, які боронять наш спокій часто не мають найелементарніших вигод, – говорить Архиєпископ і Митрополит Тернопільсько-Зборівський УГКЦ Владика Василій Семенюк.

З Тернополя до Зарваниці в пішу прошу паломники вирушать в п’ятницю, 17 липня. О сьомій ранку в Архикатедральному Соборі Непорочного Зачаття Пресвятої Богородиці відправлять Святу Літургію. Далі формуватимуть колону. До участі запрошують усіх охочих.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here