Головна духовність Сьогодні християни відзначають Вознесіння Господнє

Сьогодні християни відзначають Вознесіння Господнє

305

vlcsnap-2015-05-21-16h06m10s93Сьогодні християни відзначають Вознесіння Господнє, що належить до 12 найбільших свят у році. На Вознесіння церква згадує події з Євангелія, пов’язані з останнім моментом перебування Ісуса Христа на землі після Його Воскресіння. Після Вознесіння християни перестають обмінюватися при зустрічі великодніми вітаннями “Христос Воскрес”! Кажуть “Слава Ісусу Христу”.

Це свято також готує християн до святої П’ятдесятниці – празника Зіслання Святого Духа, яке святкуватимемо через десять днів.

– Вознесіння Господа нашого Ісуса Христа є особливе свято, воно передує Зісланню Святого Духа, бо каже Христос: я піду до отця, але ніколи Вас не залишу, я зішлю Вам утішителя. Тому учні, коли проводжали Господа до неба своїми поглядами, то вони проводжали його в надії, що побачать когось іншого, але Бог дав їм Святого Духа і сказав їм: “Ідіть і проповідуйте, все, що зв’яжете, буде зв’язане, все що розв’яжете, буде розв’язаним, – говорить сотрудник Марійського духовного центру Зарваниця отець Микола Медюх.

Христос, який вознісся на небо, показує кожному, що Богу миле життя в чеснотах, каже отець Микола. А це означає любити ближнього, мати мир в серці, дарувати радість, милосердя іншим.

– Наше завдання – бажання служити жертвувати себе для добра загалу. Ми мусимо, як казав Шептицький, робити самопожертву, щось дати своє, щоб на загал було добре.

Завтра у християн ще одне свято – Перенесення чесних мощей святителя Миколая, в Марійському духовному центрі Зарваниця відбудеться архиєрейська хіротонія -рукоположення високопреподобного отця Теодора Мартинюка. З цієї нагоди приїде Глава УГКЦ, Блаженніший Святослав Шевчук.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here