Головна благоустрій Сьогодні частково перекрили вулицю Дружби через ремонт дороги

Сьогодні частково перекрили вулицю Дружби через ремонт дороги

518

vlcsnap-2015-08-06-16h26m04s59У Тернополі сьогодні почали ремонтувати вулицю Дружби. Поки що рух транспорту там не обмежили. Проте, коли на цій ділянці дороги будуть стелити асфальт, то її на кілька годин перекриють повністю. Зробити це планують наступного тижня. Про час і дату комунальники повідомлять додатково.

На вулиці Дружби у Тернополі планують замінити верхній шар асфальтобетонного покриття та бордюрний камінь у межах зупинки. Громадський та приватний транспорт курсуватиме за звичним маршрутом. Лише під час асфальтування дороги, а це максимум на чотири години, рух транспорту там перекриють. Зробити це планують наступного тижня.

– Ділянка нескладна, часткове перекриття забезпечує проїзд як громадського транспорту, так і приватного транспорту. Штанга контактної мережі влізається в межах робіт . Тому тролейбуси будуть ходити по звичному маршруту. Єдина буде складність під час асфальтування нижнього і верхнього шарів. Оскільки ділянка легка для асфальтування, відтак вулиця буде перекрита вдень на чотири-п’ять годин і не більше, – розповідає начальник відділу технічного нагляду Тернопільської міськради Олег Вітик.

Перекриють вулицю Дружби наступного тижня на кілька годин не в час пік, тобто з десятої ранку до чотирнадцятої. Незручностей для тернополян не буде, кажуть комунальники. Про точну дату і час перекриття оголосять на сайті Тернопільської міськради. Загалом ремонт вулиці Дружби планують завершити до кінця наступного тижня. Далі розпочнуть ремонтувати Тролейбусну.

– Це складніший трохи об’єкт, тому що це розворотне кільце – примикання до Будного і до заїзду до електротрансу. Там трошки буде важче, але кажу, що ми з управлінням транспорту все узгодили, тролейбуси будуть розвертатися в себе на території, виїжджати по кругу, проблем не буде також. Там трошки довша робота, якщо тут на Дружби виділили 2 мільйони 800 тисяч, то там – в районі 5-ти мільйонів, – каже Олег Вітик.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here