Головна суспільство Сніг та ожеледиця не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині

Сніг та ожеледиця не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині

373

Через негоду жодну із доріг  в області ДАІ не перекривало. Сніг та ожеледиця не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині. Автовокзал станції "Тернопіль" працює в звичному режимі, центральні дороги розчищені, розповідають водії,  проблемними є доїзди до відаленних сіл.

Сніговий покрив на Тернопільщині наразі сягає від 2 до 4 сантиметрів. Найбільше снігу випало в північних та південних районах. Відтак їхати у цих напрямках важче, кажуть водії автобусів.

Олександр, водій автобуса Кременець-Камянець-Подільський: "З Кременця до Почаєва дорога добра, машини розбили, а з Почаєва вже сюда до Заложців- слизько-голольод. Не знаю поки не розбили. Місцями, на полі, от за Новим Олексинцем з поля дуло, то місцями затоптані грудамахи і слизько. А тут вже за Заложцями – дорога розбита – колія, асфальт видно, тільки посередині сніг".

Зіновій, водій автобуса Монастириськ-Тернопіль-Івано-Франківськ: "Ця траса, яка йде від Тернополя до Франківська, звичайно, вони її пильнують, вона завжди є в порядку. Об'їзна була, є і продовжує бути в поганому стані. Хоча там підсипали її, але бажає бути набагато краще. В цілому дана траса є нормальна".

Рух на 120 автобусних маршрутах Тернопільщини відбувається в звичному режимі, каже диспетчер автовокзалу "Тернопіль".

Ірина Шпетко, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Всі автобуси зі всіх напрямків приїжджають, не має утрудненого руху, можливо хіба бічні ділянки, але, наразі, ми такою інформацією не володіємо".
 

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here