додому суспільство Сніг та ожеледиця не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині

Сніг та ожеледиця не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині

528

Через негоду жодну із доріг  в області ДАІ не перекривало. Сніг та ожеледиця не стали на заваді автобусному сполученню на Тернопільщині. Автовокзал станції "Тернопіль" працює в звичному режимі, центральні дороги розчищені, розповідають водії,  проблемними є доїзди до відаленних сіл.

Сніговий покрив на Тернопільщині наразі сягає від 2 до 4 сантиметрів. Найбільше снігу випало в північних та південних районах. Відтак їхати у цих напрямках важче, кажуть водії автобусів.

Олександр, водій автобуса Кременець-Камянець-Подільський: "З Кременця до Почаєва дорога добра, машини розбили, а з Почаєва вже сюда до Заложців- слизько-голольод. Не знаю поки не розбили. Місцями, на полі, от за Новим Олексинцем з поля дуло, то місцями затоптані грудамахи і слизько. А тут вже за Заложцями – дорога розбита – колія, асфальт видно, тільки посередині сніг".

Зіновій, водій автобуса Монастириськ-Тернопіль-Івано-Франківськ: "Ця траса, яка йде від Тернополя до Франківська, звичайно, вони її пильнують, вона завжди є в порядку. Об'їзна була, є і продовжує бути в поганому стані. Хоча там підсипали її, але бажає бути набагато краще. В цілому дана траса є нормальна".

Рух на 120 автобусних маршрутах Тернопільщини відбувається в звичному режимі, каже диспетчер автовокзалу "Тернопіль".

Ірина Шпетко, диспетчер автовокзалу "Тернопіль": "Всі автобуси зі всіх напрямків приїжджають, не має утрудненого руху, можливо хіба бічні ділянки, але, наразі, ми такою інформацією не володіємо".