додому благоустрій Сніг створює чимало незручностей тернопільським водіям, пішоходам та комунальникам

Сніг створює чимало незручностей тернопільським водіям, пішоходам та комунальникам

475

Сніг вже кілька днів створює чимало незручностей тернопільським водіям, пішоходам та комунальникам. Через ожеледицю Державтоіспекція Тернопільської області наполегливо просить водіїв дотримуватись правил та зважати на слизьку дорогу.

Міські дороги, кажуть Тернопільські водії розчищають, але вони слизькі, тому просять поваги один до одного та особливої уваги від пішоходів.

Сергій, водій: "Почищено всюди, але їздити важко, бо тільки що впав сніг і його ще не почистили, він не всюди розтав, тому навіть не видно, де під ним слизько, а де не слизько.  Є люди, які ще не перезули собі зимову гуму, вони екстримали. Треба за собою дивитися і за пішоходами. Бо пішоходи перебігають дорогу будь де, не дивляться яке світло".

Андрій, водій: "Ніби прибирають, ніби сиплять, але на деяких підйомах, по вулицях, по дворах неприбрано, нечисто, непосипано. Є дуже багато пішоходів, що не чекають, перебігають, в такій слизоті машину зупинити по такій дорозі неможливо. А люди переходять, махають руками. Я думаю, що можна 2-3 секунди почекати, бо то є життя".

Ярослав, водій: "Місцями і не сиплять дороги. Де найпроблемніші ділянки в місті? В Тернополі, я думаю, що всі знають, де проблемні: Канада, "горбатий міст", "шостий магазин". Бажано, щоб більше посипали".

Працівники державної автомобільної інспекції звертаються до водіїв бути уважними та особливо обережними: дотримуватись правил дорожнього руху, не перевищувати швидкості, стежити за дорожнім узбіччям, рухом пішоходів.

Микола Ігнатченко, інспектор УДАІ УМВСУ в Тернопільській області: "Уникати далеких поїздок без необхідності, якщо вже така необхідність є, то бути уважними і максимально дотримуватися правил дорожнього руху. Бо навіть незначні порушення можуть привести до плачевних наслідків. Особливо це стосується вибору безпечної швидкості руху, різко не маневрувати, особливу увагу звертати на проїзд пішоходів, різко не гальмувати".

Тим часом синоптики прогнозують в найближчі дні на Тернопільщині нестійку погоду. Завтра падатиме сніг, прогнозують налипання мокрого снігу на лініях електропередач та зв'язку, місцями ожеледь, на дорогах ожеледиця. Температура повітря вночі знизиться до 7-12 морозу, вдень коливатиметься від 4 морозу до 1 тепла.