Головна суспільство Сніг, поривчастий вітер і похолодання, пронозують синоптики на Тернопільщині. З 12 січня...

Сніг, поривчастий вітер і похолодання, пронозують синоптики на Тернопільщині. З 12 січня – потепліє

287

Тернопільщина у найближчі дні буде під впливом атмосферних фронтів. То ж синоптики надалі обіцяють сніг, поривчастий вітер і зниження температури повітря, але ненадовго.

– Ми прогнозуємо сніг, поривчастий південно-західний вітер. На дорогах збережеться ожеледиця. Утворюватимуться слабкі хуртовини. Температурні показники вночі будуть в межах від 11 до 16 градусів морозу. При проясненнях, можливо, і 18 градусів морозу. Денні становитимуть від 5 до 10 градусів морозу, – розповідає завідувач сектору організації робіт Тернопільського обласного гідрометеоцентру Оксана Софінська.

Із 12 січня температура повітря на Тернопільщині трохи підвищиться. Вночі стовпчики термометрів опустяться до поділок -6-11, а вдень -2-7 градусів. Така погода в області затримається у найближчі десять днів. Вона для Теринопільщини – типова. В межах норми на сьогодні і температура повітря, і кількість опадів, кажуть метеорологи.

– Український гідрометцентр прогнозував, що січень того року 2013 по температурний показниках буде дещо нижчим від кліматичної норми. Середньомісячна температура очікується в межах до 6,5 градусів морозу. Це є на 1,5 градуси нижче від кліматичної норми, а це означає, морози ще будуть попереду, – каже Оксана Софінська.

Українські прикмети кажуть: багато снігу у січні віщує великий урожай. А ще, якщо січень холодний, то липень – сухий і спекотний. Чи прийдуть на Тернопільщину "йорданські морози", за словами синоптиків, казати ще рано. За попередніми прогнозами Українського гідрометеоцентру, напередодні Водохреща на Тернопільщині потеплішає.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here