додому Головні Снігопади, мінусова температура та хуртовини не відступають

Снігопади, мінусова температура та хуртовини не відступають

884

Снігопади, мінусова температура та хуртовини не відступають. Така погода – вплив двох циклонів, які наразі панують на Тернопільщині. Як комунальні служби справляються із наслідками негоди дізнавалась Тетяна Скиба.


Місто у снігу. Таку негоду в Україну принесли одразу два циклони. На Тернопільщині оголосили “червоний рівень” системи оповіщення.  Погода у березні продовжує  випробовувати на міцність комунальні та обслуговуючі служби Тернополя, зокрема “Міськшляхрембуд” та “АваксПроф”. Впродовж останніх днів комунальники і техніка працюють у посиленому режимі.

Цієї ночі було п’ять піскорозкидачів “Міськшляхрембуду”, п’ять щіток, шість піскорозкидачів “АваксПроф” і сім щіток по тротуарах розчищали, – каже інженер відділу технічного нагляду ЯРОСЛАВ ДРИГУШ.


Якщо погода буде надалі погіршуватися, у відділі технічного нагляду ЖКГ обіцяють залучити ще більше спеціальної техніки. Тернополяни по-своєму оцінюють стан очищення доріг та тротуарів. За таких погодніх умов особливо уважними та обережними варто бути водіям транспортних засобів. Старайтеся утриматися від далеких поїздок, аби не призвести до створення аварійних ситуацій на дорогах.