додому Головні Снаряд часів 2 світової війни знайшли під час ремонтних робіт на дамбі...

Снаряд часів 2 світової війни знайшли під час ремонтних робіт на дамбі біля Тернопільського ставу

682

vlcsnap-2016-10-03-16h03m01s486Артилерійський снаряд часів Другої світової війни знайшли під час ремонтних робіт на дамбі біля Тернопільського ставу. Це трапилось 1 жовтня, у суботу зранку. На деякий час ремонтні роботи довелось припинити. А на місці події працювали піротехніки.

У суботу, близько 10:30 на дамбі Тернопільського ставу під час капітального ремонту споруди, знайшли артилерійський снаряд часів Другої світової війни калібром 122 міліметри. Дана знахідна – вкрай небезпечна, кажуть рятувальники, адже радіус розльоту осколків даного снаряду становить 1200 метрів.

– По приїзду групи піротехнічних робіт аварійно-рятувального загону було проведено вилучення вибухо-небезпечного предмету та обстеження даної ділянки території, де проводяться роботи, – розповідає заступник начальника групи піротехнічних робіт управління ДСНС в Тернопільській області Назар Богдан.

Піротехніки, дотримуючись вимог безпеки, вилучили небезпечний предмет та знищили його в спеціально відведеному місці за межами Тернополя. А ремонтні роботи продовжили. Рятувальники вкотре звертаються до громадян бути обережними, а в разі виявлення підозрілих предметів, телефонувати за номером “101”.