Головна благоустрій Сміттєві урни, які стояли вздовж дамби Тернопільського ставу, вночі побили вандали

Сміттєві урни, які стояли вздовж дамби Тернопільського ставу, вночі побили вандали

392

vlcsnap-2016-07-08-16h59m07s135Сміттєві урни, які стояли вздовж дамби Тернопільського ставу, сьогодні вночі побили вандали. Жовті урни є “підсиленими”, вони дорожчі і міцніші, ніж сірі. Проте і це не завадило невідомим їх понищити.

Сотню урн для сміття закупив тернопільський підприємець. Їх розмістили по усьому місту. У ніч на 8 липня ті, які стояли на дамбі Тернопільського ставу, знищили невідомі вандали.

– Її, до речі, не так просто зламати. Бо вона підсилена, це урна дійсно зроблена добротно. Треба було добре попрацювати, щоб її знищити. Це треба було добряче на неї поскакати, підняти, знищити. Сміття порозкидали. Одним словом, свідома така ненависть до благоустрою, – розповідає заступник начальника управління житлово-комунального господарства, благоустрою та екології ТМР Олег Соколовський.

Вартість кожної урни для сміття – понад 300 гривень. Усього невідомі знищили 7 таких бетонних захищених урн, які в кілька разів міцніші за звичайні.

– Це спеціальні бетонні урни, спеціальна там була фарба підібрана жовта. Ми взагалі хочемо зробити тільки жовті урни. Розумієте, є таке поняття візуальне забруднення. Тобто, якщо ви йдете, все навколо сіре, неприємне, це впливає на людину і в загальному такий дискомфорт. Тому все має бути кольорове, красиве, яскраве. І тому навіть урни повинні мати колір. Якщо тернополяни бачили, хто це робив, звертайтесь до нас. Тому що не може бути таке пройти безнаказанно, – каже олег Соколовський.

Розбиті урни вже забрали, їх замінять на інші.

Коментарі

НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

Please enter your comment!
Please enter your name here