додому суспільство Службовці облдержадміністрації – найкращі спортсмени серед усіх чиновників Тернопільщини

Службовці облдержадміністрації – найкращі спортсмени серед усіх чиновників Тернопільщини

277

Службовці облдержадміністрації – найкращі спортсмени серед усіх чиновників Тернопільщини. Їх команда перемогла на 13-й Спартакіаді державних службовців області, що відбувалась минулими вихідними на базі Борщівського оздоровчого комплексу "Лісова пісня". В змаганнях взяли участь понад 200 службовців з сімнадцяти команд районних та обласної державної адміністрації.

Андрій Романюк працює в головному управлінні економіки тернопільської облдержадміністрації, спортом займається з дитинства. На тринадцятій спартакіаді держслужбовців команда обласної адміністрації гідно представила область та виборола перше місце, друге загальнокомандне місце здобула команда Шумської райдержадміністрації, третє – команда Борщівської райдержадміністрації.

Андрій Романюк, один з переможців спартакіади держслужбовців: "Змагання відбувалися з міні-футболу, а також  шахмати, шашки і настільний теніс. Відповідно по футболу було представлено дванадцять районів, дванадцять команд, волейбол грали – шість команд. Теніс грали чоловіки окремо і жінки. Так само шашки і шахмати. В тенісі в нас є перше місце, шашки і шахмати трошки гірші результати, але це в підсумку не завадило нам зайняти загальнокомандне першемісце".

Валентин Хоптян, голова Тернопільської облдержадміністрації: "Вас сьогодні я маю за честь привітати всіх, побажати успіхів у нашій з Вами непростій роботі. Ми сьогодні незадоволені тим рівнем заробітної плати, яка є в державних органах влади, завжди я це підкреслюю, і кожен раз я це питання ставлю перед керівниками держави".

Всеукраїнська Спартакіада державних службовців відбудеться восени в  Алушті.