додому Новини Скільки українців вірять у астрологію та екстрасенсів? Соціологи провели дослідження

Скільки українців вірять у астрологію та екстрасенсів? Соціологи провели дослідження

484

35% опитаних українців вірять в астрологію, ще 25% – в екстрасенсорні здібності, а 15% – в тарологію. Про це свідчать результати дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС).

“35% українців вірять в астрологію, 25% – в екстрасенсорні здібності, 15% – у тарологію. Щонайменше в одне з цього переліку вірять 43% українців”, – йдеться в пресрелізі.

Згідно з результатами дослідження, віра в астрологію, екстрасенсорні здібності, тарологію поширена серед усіх категорій населення, але вищий показник віри відзначається серед жінок (49% українок вірять бодай в одне з переліку проти 36% – серед чоловіків), старших респондентів (показник зростає з 26% серед опитаних до 30 років, до 51% серед респондентів, яким понад 60 років), менш заможних респондентів (серед українців із високим рівнем статку 34% вірять бодай в одне з переліку, серед осіб із дуже низьким статком – 65%).

Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) провів власне всеукраїнське опитування громадської думки “Омнібус” у лютому-на початку березня, методом телефонного інтерв’ю з використанням комп’ютера. Вибірка – 2008 респондентів, які мешкають у всіх регіонах України, крім тимчасово окупованого Криму.