![400_0_1703412747-1597](https://tv4.te.ua/wp-content/uploads/2023/12/400_0_1703412747-1597.webp)
Цьогоріч на Тернопільщині в чотирьох громадах парафії Православної церкви України будуть святкувати Різдво за старим стилем, 7 січня, розповів митрополит Тернопільський і Кременецький Нестор.
“Ми збирали перед 1 вересня інформацію і станом на той час саме у Тернопільській єпархії Православної церкви України було 10 громад, в яких повідомили, що будуть дотримуватися старого стилю. На сьогодні маємо 4 таких громади. У шістьох громадах протягом цих декількох місяців змінили думку й вирішили таки перейти на новий стиль. На старому залишаються тільки чотири громади: дві на Підгаєччині, одна громада на Вишнівеччині, одна – на Шумщині.” – зазначив він.
До Православної церкви України на Тернопільщині належить понад 550 парафій, говорить митрополит Нестор. Цих чотири парафії ніхто не буде змушувати переходити на новий церковний календар.
У УГКЦ на Тернопільщині відбувся стовідсотковий перехід парафій на новий стиль.