додому суспільство Скільки міліції працюватиме на свята?

Скільки міліції працюватиме на свята?

545

Майже вдвічі зросла кількість квартирних крадіжок у Тернополі за грудень. Це вже традиційна ситуація у передсвяткові та святкові дні, кажуть правоохоронці, і вкотре закликають людей бути безпечнішими на час запланованих поїздок і не залишати свої домівки без нагляду. Зі свого боку, міліціянти на новорічні та різдвяні свята працюватимуть у посиленому режимі.

Комусь Різдво і Новий рік – свята домашні, а для когось – нагода поїхати на відпочинок – до родичів, у гори чи просто в інше місто. Цим і користаються квартирні крадії – міліціонери кажуть, щороку на свята кількість квартирних крадіжок відчутно зростає.

Опитування: " – Справа в тому, що я не їду, в мене села немає, ну а той хто виїжджає то певне, що треба на сигналізацію, або я не знаю як".

" – Чекайте, ну та є сусіди, є знайомі – дивляться за тим всім".

" – Просто просимо сусідів, хто залишається на місці, щоби періодично поглядали, що до чого, як? І всьо".

Саме попросити сусідів чи близьких припильнувати на час поїздок за вашою домівкою і є головною порадою від правоохоронців, аби убезпечити себе від обкрадання. Іще одна рекомендація – не залишати великої суми грошей чи коштовності вдома на той час, коли кудись їдете, краще віддати їх на зберігання тому, кому довіряєте.

Василь Облещук, начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області: "Квартирні злодії в першу чергу звертають на технічну кріпленість квартири, на надійність дверей, а тоді вже проникають в житло. Якщо десь хтось із сусідів побачив, що десь привідчиненні двері, треба негайно зателефонувати на 102. Своєчасно виїде слідчо-оперативна група, або буде направлений найближчий наряд патрульної служби".

У святкові дні міліція Тернопільщини працюватиме в посиленому режимі. Найвища зосередженість кадрів – в новорічну ніч та 6-7 січня.

Василь Облещук, начальник міліції громадської безпеки УМВС України в Тернопільській області: "Для міста Тернополя – в межах 400 працівників міліції будуть забезпечувати правопорядок в Новорічну ніч. По районних центрах будуть створені додатково слідчо-оперативні групи, мобільні групи. Будь-яке повідомлення про скоєння правопорушення, або кримінальне правопорушення, оперативно будем виїжджати, документувати і вживати заходи, щодо втсановлення осіб, які вчинили даний злочин".

На дорогах області у святкові дні також посилять патрулювання державтоінспекції.