додому Новини Скандальна поїздка в Грецію: жителі Тернопільщини потрапили у шахрайську схему

Скандальна поїздка в Грецію: жителі Тернопільщини потрапили у шахрайську схему

2127

Жителька Івано-Франківська “заробила” на тернополянах та жителям області 127 тисяч євро.

230 людей Тернопільської області вирушили на “гарячий” відпочинок у Грецію.

Як зазначають в Головному управлінні Національної поліції в Тернопільській області, оголошення про тур жінка розмістила в мережі інтернет. Путівка вартувала 340 Євро. У цю суму входило дев’ять ночей на курорті, дворазове харчування, страховка та доїзд комфортабельним автобусом.

Вона запевнила всіх клієнтів, серед яких було понад 100 дітей, у тому, що Львівська туристична фірма, з якою вона співпрацює, уже забронювала номери.

Три автобуси на Грецію вирушили з Тернополя, а ще один- із Борщева. Коли туристи приїхали у зазначений готель, то з’ясувалося, що бронь скасована, бо не надійшло жодної проплати.

За першу ніч люди оплатили самостійно – номер вартував від 140 євро. Наступного дня вони вже мали з’їжджати, але у справу втрутилися представники посольства та правоохоронні органи.

Львівська фірма, з якою, начебто, співпрацювала “бізнесменша”, все-таки виділила 5,5 мільйонів гривень і з власної кишені оплатила тур потерпілим.

Після цього керівники турагенції та туристи звернулися із заявою до поліції.

Жінка зізналася у злочині. З 127 тисяч євро вона повернула лише 20 тисяч євро, 15 тисяч доларів, 40 тисяч гривень й запевнила, що решту також компенсує туристичній агенції.

Жінці загрожує позбавлення волі на термін від п’яти до дванадцяти років з конфіскацією майна. Триває слідство.