додому АТО Сім’ї учасників АТО з Тернополя не платитимуть за комунальні послуги

Сім’ї учасників АТО з Тернополя не платитимуть за комунальні послуги

786

vlcsnap-2014-09-09-17h47m39s68Сім’ї учасників АТО з Тернополя не платитимуть за комунальні послуги. Таке рішення прийняли наприкінці серпня на сесії міської ради. Учасник антитерористичої операції або його родич має звернутися з пакетом документів у міське управління соціальної політики. Пільгою уже користується сім тернопільських сімей.

Сім’ї учасників АТО можуть не сплачувати за всі комунальні послуги, окрім газу та електроенергії. Пільга дія до кінця цього року. Право на звільнення від сплати визначає спеціально створена комісія. Кількість осіб у сім’ї і загальна площа житла не впливають на призначення пільги.

– Право на отримання цих пільг мають сім’ї, у складі яких є чоловік, дружина, неповнолітні діти, а також батьки повнолітніх дітей. Якщо учасник АТО зареєстрований за межами міста, а сім’я його проживає у Тернополі, то сім’я буде мати право на пільги, – розповідає в.о. начальника управління соціальної політики Тернопільської міськради Володимир Сулима.

Сім’ям потрібно підготувати пакет документів: копія паспорта, ідентифікаційного номера, свідоцтва про шлюб, оригінал довідки з місця реєстрації про склад сім’ї, а також довідка про призов на військову службу.


– Довідка відповідних міністерств: Міністерства оборони,  Міністерства внутрішніх справ, МНС, Служби безпеки України або їхніх структур тут у місті Тернополі про те, що особа, призвана на військову службу, у відповідності до одного з трьох указів Президента про часткову мобілізацію, – каже Володимир Сулима.

Документи потрібно подати в управління соціальної політики, яке знаходиться на вулиці Лисенка, 8. Приймають заяви у кабінеті №3 щодня, окрім вихідних, з 8 до 17 години, обідня перерва – з 13 до 14 години. Комісія засідає кожної п’ятниці.